Collection: Delivery / Pickup

Delivery / Pick Up
Bergen County - Free
Manhattan, Riverdale & Wetschester - $10 (Fridays)
NEW! Livingston, West Orange and Springfield - $10 (Fridays)
For curbside pick-up, please call us when you are in front of our store
and we will place your items in your car.
61 products
  • Burger Cake
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fourth of July Cake
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 4th of July Cookies
    Regular price
    $7.49
    Sale price
    $7.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red, White & Blue Challah
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon Cake
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Graduation Cake 1
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Graduation Cake 2
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plain Challah
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Water Challah
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Challah
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Challah
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raisin Challah
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pretzel Challah
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bag of 6 Challah Rolls
    Regular price
    $5.40
    Sale price
    $5.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Challah Rolls 2-Pak
    Regular price
    $3.30
    Sale price
    $3.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Challah Rolls 2-Pak
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Challah Rolls 2-Pak
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rye Bread No Seeds
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rye Bread Seeded
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Kugel
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cranberry Crumble
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brownie Strip .
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blondie Strip
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Kakosh Strip
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Focaccia with Peppers & Onions
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Vanilla Ring Cake
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricot Crumb Ring Cake
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black & White Ring Cake
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marble Ring Cake
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seven Layer Cake
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Merengue Cookies
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black & White Cookie - 2 Pack
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate "Cigars"- 2 Pack
    Regular price
    $5.90
    Sale price
    $5.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Muffins 2- pack
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bow Ties / Kichel
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pie
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Free Apple Pie
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out