Collection: Delivery / Pickup

114 products

Delivery & Pick Up

Delivery to
Parts of Bergen County - $5.00
Manhattan, Riverdale & Wetschester - $10
  • Rainbow Seven Layer Cake
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hamantashen
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hamantashen Gift Tin
    Regular price
    from $19.95
    Sale price
    from $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cranberry Crumble
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato Kugel
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Merengue Cookies
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Black & White Cookies
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black & White Cookie - 2 Pack
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chip Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Muffins 2- pack
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Muffins 2- pack - Dairy
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crinkle Cookies
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    $14.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate "Cigars"- 2 Pack
    Regular price
    $5.90
    Sale price
    $5.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberry Horn - 2 Pack
    Regular price
    $5.90
    Sale price
    $5.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Corn Bread
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pies - Choose Your Flavor
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cupcake 6 Pack
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Buns 2- pack
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Buns 2- pack
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meltaway
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Free Cookies
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Assorted Cookie Platter
    Regular price
    from $55.95
    Sale price
    from $55.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Classic Cheesecake
    Regular price
    from $17.95
    Sale price
    from $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo Cheesecake
    Regular price
    from $24.95
    Sale price
    from $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pareve Cheesecake
    Regular price
    from $17.95
    Sale price
    from $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Free Cheesecake
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vinyl Disposable Gloves
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Cheesecake
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Strawberry Cheesecake
    Regular price
    from $24.95
    Sale price
    from $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Marble Cheesecake
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Blintzes 4-Pak
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Blintzes 4-Pak
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Quiche
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach Quiche
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mixed Vegetable Quiche
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Cheesecake Sampler
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Graduation Cake 1
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Graduation Cake 2
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clown Cake
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out